Προκατασκευασμένο ξύλινο σπίτι Small Hobbit

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
• Με τοίχους 44mm – 13.300€
• Με τοίχους 68mm – 16.500€
• Με τοίχους 44+44mm – 16.419
📦 Στην τιμή περιλαμβάνονται:
✔️ Τοίχοι υψηλής ποιότητας
✔️ Υπερθερμομονωμένη αεριζόμενη στέγη (ξύλινη οροφή σε δοκάρια, θερμομόνωση με 20εκ. ορυκτοβάμβακα, ασφαλτικά κεραμίδια με υπόστρωμα και εξαερισμό κορυφής)
✔️ Ξύλινη βάση θεμελίωσης με προστασία από υγρασία και δάπεδο από σανίδες 2 εκ.
✔️ Ξύλινα κουφώματα με τζάμια
✔️ Εξωτερική βαφή με οικολογικό μείγμα λαδιού-κεριού (2 στρώσεις, σε χρώμα επιλογής)
✔️ Εγκατάσταση βάσης, τοίχων και στέγης
✔️ Προετοιμασία οπών για ηλεκτρολογικά, υδραυλικά και αποχέτευση
ℹ️ Η εκδοχή του σπιτιού με τοίχους 44+44 εκ. ανταποκρίνεται στο ευρωπαϊκό πιστοποιητικό ενεργειακής απόδοσης κατηγορίας Α.
⚡Αν θέλετε να χτίσετε μόνοι σας το σπίτι σας, κάντε την παραγγελία σας παρακάτω:
- Διαθεσιμότητα: Παράδοση 4-6 εβδομάδες
- Μοντέλο: GPB-SMALLHOBBIT
Διαθέσιμες Επιλογές
Μικρή κάψουλα κήπου Το Small Hobbit έχει σχεδιαστεί σε στυλ κάμπινγκ. Μπορεί να αποτελέσει ένα αξέχαστο σημείο εστίασης ως σπίτι για τους επισκέπτες στον κήπο σας ή ένα δομικό στοιχείο εξοικονόμησης επενδύσεων στην επιχείρησή σας για κάμπινγκ ή glamping.
Σημαντικά σημεία του μοντέλου:
- Λόγω της ευελιξίας του, το pod θα μπορούσε να εξυπηρετήσει πολλούς σκοπούς - από το να γίνει ένας μοναδικός ξενώνας, ένα camping pod στην αυλή σας μέχρι απλά ένας χώρος για βολική αποθήκευση.
- Το στρογγυλεμένο σχήμα του pod φαίνεται πρωτότυπο και εντυπωσιακό.
- Δυνατότητα επιλογής από πολλές διαφορετικές επιλογές μεγέθους pod.
- Μια συμπαγής βεράντα - ένα τέλειο σημείο για να περάσετε χαλαρές στιγμές σε μια πολυθρόνα ξαπλώματος.
- Δυνατότητα εγκατάστασης ενός ξεχωριστού χώρου υπνοδωματίου, εάν απαιτείται.
- Ένας αποκλειστικός χώρος μπάνιου, που εξασφαλίζει την άνεσή σας.
Θέλετε να δημιουργήσετε μια κομψή γωνιά χαλάρωσης και περιπέτειας στην πίσω αυλή σας; Ή μήπως ενδιαφέρεστε να ξεκινήσετε μια επιχείρηση κάμπινγκ ή glamping; Τότε, μην ψάχνετε άλλο, καθώς η κάψουλα κήπου Small Hobbit, κατασκευασμένο από φυσική ξυλεία κωνοφόρων, θα μπορούσε να είναι η τέλεια λύση για εσάς! Αυτή η υπέροχη κατασκευή θα μπορούσε να γίνει το επίκεντρο της προσοχής στον κήπο σας, η βάση όλων των διασκεδαστικών δραστηριοτήτων στο νοικοκυριό σας ή μια ευχάριστη επιχειρηματική ευκαιρία ενός κομψού ξενώνα ή ενός χώρου κατασκήνωσης. Αφιερώστε τον χώρο στα παιδιά σας, κάντε τον άνετο ξενώνα για προσωπικούς ή επαγγελματικούς σκοπούς, χώρο για χόμπι, οργανώστε μια βολική λύση αποθήκευσης ή ξεκινήστε την επιχείρησή σας για glamping - αυτό το πολυλειτουργικό κτίριο θα μπορούσε να μετατραπεί σε πολλά διαφορετικά πράγματα.
| Material | Slow grown spruce |
| Doors | 130 cm x 172 cm (1 unit); 70 cm x 192 cm (1 unit) |
| Floor area | 18 m² |
| Windows | 70 cm x 105 cm (1 unit) |
| Ridge Height | 256 cm |
| Roof | 44 mm thick tongue & groove boards |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 60 cm |
| Floor | 19 - 20 mm thick tongue & groove boards |
| Wall | 44 mm |
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
| Total Number of Rooms | 2 |
| External dimensions (WxD), Metric | 300 x 600 cm |





