Προκατασκευασμένο ξύλινο σπίτι Aphrodite

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
• Με τοίχους 44mm – 12.400€
• Με τοίχους 68mm – 14.350€
• Με τοίχους 44+44mm – 17 146€
📦 Στην τιμή περιλαμβάνονται:
✔️ Τοίχοι υψηλής ποιότητας
✔️ Υπερθερμομονωμένη αεριζόμενη στέγη (ξύλινη οροφή σε δοκάρια, θερμομόνωση με 20εκ. ορυκτοβάμβακα, ασφαλτικά κεραμίδια με υπόστρωμα και εξαερισμό κορυφής)
✔️ Ξύλινη βάση θεμελίωσης με προστασία από υγρασία και δάπεδο από σανίδες 2 εκ.
✔️ Ξύλινα κουφώματα με τζάμια
✔️ Εξωτερική βαφή με οικολογικό μείγμα λαδιού-κεριού (2 στρώσεις, σε χρώμα επιλογής)
✔️ Εγκατάσταση βάσης, τοίχων και στέγης
✔️ Προετοιμασία οπών για ηλεκτρολογικά, υδραυλικά και αποχέτευση
ℹ️ Η εκδοχή του σπιτιού με τοίχους 44+44 εκ. ανταποκρίνεται στο ευρωπαϊκό πιστοποιητικό ενεργειακής απόδοσης κατηγορίας Α.
⚡Αν θέλετε να χτίσετε μόνοι σας το σπίτι σας, κάντε την παραγγελία σας παρακάτω:
- Διαθεσιμότητα: Παράδοση 4-6 εβδομάδες
- Μοντέλο: GLC-Aphrodite
Διαθέσιμες Επιλογές
Το Aphrodite είναι μια συμπαγής και φιλική προς τον προϋπολογισμό καμπίνα κήπου. Ιδανική για χαλάρωση, με συνημμένο αποθηκευτικό χώρο, αυτή η καμπίνα μπορεί να διπλασιάσει την ευχαρίστησή σας να εξετάζετε τον όμορφο και καλά οργανωμένο κήπο.
Σημαντικά σημεία του μοντέλου:
- Προεξοχή οροφής, που παρέχει μια σκιερή περιοχή σε εξωτερικούς χώρους - τοποθετήστε την ξαπλώστρα ή έναν πάγκο από κάτω και απολαύστε τον καθαρό αέρα.
- Η αποτελεσματική διάταξη σας παρέχει έναν άνετο χώρο χαλάρωσης και έναν ειδικό αποθηκευτικό χώρο.
- Πολυάριθμα μεγάλα παράθυρα και πόρτες στην πρόσοψη της καμπίνας κήπου, που εξασφαλίζουν άπλετο φυσικό φως και ζεστασιά του χώρου.
Λόγω του αρχικού της σχήματος, μια ξύλινη καμπίνα κήπου κλασικού στυλ Aphrodite θα γίνει πιθανότατα το επίκεντρο της προσοχής στην αυλή σας ή θα σας χρησιμεύσει ως ένα υπέροχο καλοκαιρινό σπίτι. Όντας αισθητικά ευχάριστη για την όψη, αυτή η κατασκευή σας παρέχει επίσης εκτεταμένη λειτουργικότητα και ατελείωτες δυνατότητες χρήσης. Χρησιμοποιήστε το ως δωμάτιο χαλάρωσης στον κήπο, κομψό καλοκαιρινό σπίτι ή κάντε το στούντιο γυμναστικής των ονείρων σας ή δωμάτιο για χόμπι - ακολουθήστε τη φαντασία σας!
| Material | Slow grown spruce |
| Doors | 1* 161 cm x 192 cm; 1* 85 cm x 192 cm |
| Roof Area | 26 m² |
| Floor area | 15 m² |
| Windows | 2* 70 cm x 144 cm |
| Eaves height | 216 cm |
| Ridge Height | 263,5 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 25 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Slope Ratio | 18/19° |
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
| Total Number of Rooms | 2 |
| Internal dimensions (WxD) | 475 x 275 cm |
| Roof Covering Material | Optional |
| External dimensions (WxD), Metric | 500 x 300 cm |





